Osobní údaje odeslané v kontaktním formuláři

Odesláním svých kontaktních údajů prostřednictvím funkce „Kontaktní formulář“ na našich webových stránkách jste vyjádřil/a souhlas s tím, aby firma Pavel Mareček  Vámi vyplněné kontaktní údaje v rozsahu jméno, příjmení a e-mail zpracovávala za účelem vyřízení Vašeho požadavku z kontaktního formuláře.

Tento souhlas je dobrovolný a platí na dobu vyřízení Vašeho požadavku z kontaktního formuláře a můžete jej kdykoliv odvolat. V případě, že souhlas odvoláte, nebudeme Vámi poskytnuté údaje nadále zpracovávat. Odvoláte-li tedy souhlas ještě před samotným vyřízením Vašeho požadavku, nebudeme Vám moci zaslat na uvedený e-mail žádnou naši reakci. Souhlas můžete kdykoliv odvolat některým z těchto způsobů: (i) bezplatně elektronicky zasláním sdělení „Odvolávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení požadavku z kontaktního formuláře“ na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), (ii) písemně prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb, zasláním podepsaného sdělení „Odvolávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení požadavku z kontaktního formuláře“ na adresu našeho sídla uvedenou výše. Odvolání souhlasu přitom nebude mít vliv na oprávněnost zpracování Vašich kontaktních údajů z naší strany do okamžiku jeho odvolání.

Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v dokumentu „Prohlášení o zpracování osobních údajů“, který je dostupný zde.